vitalporadna
PharmDr. Denisa Kučerová
certifikovaný výživový poradce

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4   další »

Ahoj Andrejko, děkuji za návštěvu. Budu rád pokud se budeš vracet.

Ahoj, určitě máš pravdu, že nevadí, že měnili srst. Vždyť je to příroda. Abych řekl pravdu ihned mne to zaujalo a řekl jsem si, že to budou zajímavé fotografie. A proto jsem se jim také nějaký čas pobytu věnoval. Těší mne, že něco zaujalo :-) . Díky za stopu.

Ahoooj, díky! Ten výstup ke kytkám byl celkem náročný 1 . Bylo to fajn místo a to druhé ještě lepší. Bylo to dokonalé.

Ahoj, díky za povzbuzující řádky :-) . Jedna nabídka se již na příští rok objevuje v Písku tak uvidíme jak to celé dopadne. Příroda je krásná! Jen je škoda, že lidi to stále v mnoha případech nevidí a chovají se opačně.

V místě jsou cedule čím se můžou a nemůžou krmit. Naše parta měla trochu mrkve. Což jim neuškodí ba naopak. Je to pro ně pochoutka. Nocovali jsme na chatě asi pět minut autem od vrcholu (http://www.alpy.net/grossglockner/glocknerhaus.php) . Díky za návštěvu a jsem rád, že zaujalo.

Ahoj, je to také Šumava. Ale u Strážného to není. Je to jiná lokalita.

Dobrý den, děkuji za návštěvu na mém webu a těší mne, že se fotografie líbí. Volná příroda je vždy lepší :-) .

Je to tak 1 . Už to konečně začalo.

No znáš mne 5 . Slyším to od více lidí. Ale necítím se prezentovat fotky veřejně (výstava). A mám dojem, že nemám tolik zajímavého materiálu zatím.

Začnu od konce. Asi se o tom budou vést debaty stále. Člověk si tu myšlenku natolik vsugeruje, že když si pořídí drahou techniku zlepší se tím pádem kvalita jeho fotografií. Po rychlém pořízení člověk stejně rychle procitne ze sna a zjistí, že je potřeba víc než jen drahé sklo. Já nevím. Spíš si myslím, že to tak není. Sice mám pěknou techniku, ale i já sám cítím, že se mám stále kam posouvat a tím myslím kvalitu fotografií. Ještě nejsem spokojený a asi nikdy nebudu. Člověk se stále učí a poznává. Pěkná fotografie se dá nafotit i mnohem levnější technikou. A na internetu se dá najít spousta takových fotografií. Bezpochyby ten nejdůležitější prvek je stejně osoba co hledí do hledáčku fotoaparátu. Sám člověk vytváří výslednou fotografii a technika je jen nástroj k dosažení samotného cíle. Ale v určitých situacích se taková technika určitě hodí. Lhal bych pokud bych tvrdil opak. Děkuji za stopu na mém webu 1 .

Ahoj,
to jsi mne potěšila, že jsi se přišla podívat. A doufám, že Tě něco zaujalo. Díky za návštěvu. 1

Díky za návštěvu. Ještě se musím hodně učit 1

Ahoj Dančo, akcí bude ještě dost. Nezapomněl jsem. Na jarní focení doufám přijedeš i s Martou. Až to bude aktuální tak se ozvu. 1

Ahoj Honzo,
tak to musel být krásný zážitek vidět narození mladého tuleně. Určitě se tam opět vrátím. Chtělo by to naplnit auto. Ideálně čtyři lidé. Mám partu tří lidí. Pokud se tam pojede a budeš mít zájem se přidat bude to fajn.

Díky! To potěší, že se fotky líbí. Pokud bude čas a práce to dovolí opět určitě pojedu.


Strana:  1 2 3 4   další »