vitalporadna
PharmDr. Denisa Kučerová
certifikovaný výživový poradce
Kategorie: Naše služby

Program redukce hmotnosti

Program redukce hmotnostiRozhodli jste se, že chcete zdravě hubnout pod dohledem výživové poradce? Pokoušeli jste se v minulosti držet různé diety a bez výsledku? Potřebujete správně motivovat? Zvolte si komplexní redukční program, během kterého budete moci díky pravidelným konzultacím a měřením sledovat efektivitu redukčního plánu a uzpůsobovat ho tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.

Je určen pro ty, kteří chtějí zdravě hubnout pod dohledem. Jelikož se současně jedná o celoživotní změnu životního stylu, cílem programu je naučit se správně a zdravě jíst, získat přehled o množství potravy, které odpovídá Vaší tělesné potřebě, odbourat špatné stravovací návyky, postupně se učit novým věcem, naučit se orientovat v sortimentu potravin, abyste si do budoucna byli sami schopni vytvořit vyvážený a chutný jídelníček.

Průběh programu:

  • Program začíná vstupní konzultací, na které probereme problém, se kterým přicházíte, a domluvíme se na vhodném postupu. Součástí je měření přístrojem Tanita, vyplnění dotazníku a zhodnocení stávajícího stavu.
  • Podrobná analýza stávajícího jídelníčku.
  • Vyhotovení výživového plánu, jehož součástí jsou vzorový 7-mi denní jídelníček a rámcový jídelníček sestavené na míru, zhodnocení a optimalizace stravovacích návyků, pitného režimu a pohybových aktivit.
  • Po předání výživového plánu docházíte 1-2x měsíčně na kontrolní konzultace s měřením, na kterých probíráme plnění stanoveného cíle, řešíme případné problémy, upravujeme jídelníček tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval a plnil svoji funkci, postupně získáváte nové informace o výživě, učíte se odbourávat špatné stravovací návyky, orientovat se v sortimentu potravin aj.
  • Na délce a rozsahu programu je možné se domluvit individuálně dle Vašich potřeb a možností, anebo si můžete vybrat ze zvýhodněných balíčků služeb.

Související

Balíčky služeb


Vydáno: 18.1.2018 14:35 | 
Přečteno: 6477x |